Szukaj

Skalnik Sulejów – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:0(1-0)

XXII kolejka sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia przegrywa na wyjeździe w Sulejowie zespołem Skalnika 1-0

Niestety Andrespolia przegrywa na wyjeździe, bramkę gospodarze zdobyli po błędach naszych obrońców.

Dośrodkowanie gospodarzy, ze środka boiska, opadająca piłka, napastnik gospodarzy bierze na „plecy” naszego obrońcę, drugi poszedł na raz, bramkarz dostaje po „długim” i przegrywamy.

Mamy potencjał w ofensywie, strzeliliśmy 39 bramek w obecnym sezonie . Mamy więcej strzelonych bramek niż zajmująca 6 lokatę Stał Głowno ale straciliśmy już 49. Nie możemy tracić takich bramek. Kolejny mecz, gdzie po kardynalnych błędach w obronie tracimy bramki. Jeszcze sędzia dołożył swoje „trzy grosze” w tym spotkaniu.

Wracamy w tabeli na miejsce zagrożone spadkiem, ponieważ Lechia Tomaszów jest w strefie spadku do IV ligi.

Dodatkowo na obecną chwilę z II ligi wita się z III ligi grupa I Olimpia Elbląg i Znicz Pruszków, co skutkuje tym, ze z III ligi grupa I spada od 14 miejsca w dół.

Zakończyła się runda III ligi grupa I, został podział na mistrzowską i spadkową a w spadkowej znajduje się aż 5 łódzkich zespołów.

Wracając do naszej IV ligi, jest to kluczowy moment, aby piłkarze się wzięli do roboty, bo inne zespoły umacniają się w tabeli. #liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu ze Skalnikiem

Porażka Andrespolii w Sulejowie
Pech nie opuszcza Andrespolii w meczach IV ligi. Tydzień temu w meczu z Kwiatkowicami sędzia przyczynił się do porażki dyktując problematyczny rzut karny w 90 minucie.
W Sulejowie sędzia nie uznał prawidło strzelonej bramki.
Krzysiek Felczak w drugiej
Połowie meczu przy stanie 1:0 dla Skalnikab wbiegł z piłką w pole karne przeciwnika. Został zaatakowany przez zawodnika gospodarzy, upadł, ale piłkę przejął Ławniczak i strzelił bramkę
Sędzia gwizdnął, ale ku mojemu zdziwieniu nie po to żeby uznać nam bramkę ale po to żeby odgwizdać symulowanie faulu przez Felczaka. Jaki to ma związek ze strzeloną bramką przez Ławniczaka. Żaden!!!!!
Po meczu sędzia tłumaczył się tym że przerwał mecz bo chciał dać Felczakowi kartkę za symulowanie?????????
Jakby nie mógł tego zrobić później.
Mecz do strzelnia bramki przez przeciwnika był wyrównany. Od tego momentu my przeważaliśmy
Ale nic nie wpadało, oprócz tej sytuacji którą opisałem wyżej. W tym meczu nie mogłem skorzystać z trzech podstawowych zawodników
Kwarantanna

Skład Andrespolii

Rutkowski
Miasopust, Kurowski, Fajks, Tkaczyk, Borowiec
Felczak(ż’70), Kosior, Staniewski, Ławniczak,Radzio

Zmiany

Za Tkaczyka Kopa w 46 min
Za Kosiora Zommer w 75 min

Następny mecz 23 kolejki 3 kwietnia o godzinie 14:00 w Drzewcy,/Lipce Reymontowskie z miejscową Jutrzenką

Jest to trzeci wyjazd z rzędu Andrespolii.

Andrespolia tylko zwycięstwo !!!

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra