Szukaj

Kadra

Kadra zespołu IV liga jesień 2021 

Link do zdjęć  zawodników  https://www.facebook.com/AndrespoliaWisniowaGora/posts/104488455277932

Bramkarze:

12.Maksymilian Gredka (młodzieżowiec) (junior 2004)

1.Przemysław Łoś (młodzieżowiec) (junior 2004)

X. Łukasz Bielecki (1997)

Obrońcy:

2.Głowacki Bartosz(młodzieżowiec)(2001)

22.Skawiński Krzysztof (2000)  zawodnik mogący grać również w pomocy.

7.Darnowski Bartosz (młodzieżowiec) (2002)

10.Fajks Dawid (1998)

24.Turczyn Wojciech (młodzieżowiec)( 2003)

15.Cebulski Kacper(młodzieżowiec)(2001)

11.Furmańczyk Hubert

12.Fałek Wiktor

13.Kuśmierowski Kuba (młodzieżowiec)( 2003)

3.Tkaczyk Mariusz (młodzieżowiec)(2001)

X. Bernacki Maksymilian

Pomocnicy:

20. Andrzejewski Szymon(młodzieżowiec)(2001)

7. Pasik Mateusz (1999)

8.Dąbrowski Marek (1998)

25. Kwiasowski Adam (młodzieżowiec)(2003)

19. Korpal Emil (młodzieżowiec)(2001)

18. Krystian Kamiński (młodzieżowiec) (2001)

11.Kosior Kacper(młodzieżowiec) (2003)

23.Koziróg Mateusz (1992)

14.Rzepkowski Kacper (młodzieżowiec) (junior 2004)

X. Garnyk Yaroslav

Napastnicy:

9.Badowski Robert (2000)

13.Wejman Bartłomiej (młodzieżowiec)(junior 2004)

16.Felczak Krzysztof (młodzieżowiec)( 2002) wychowanek

25. Ernest Ławniczak(młodzieżowiec)(2001)

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

średnia wieku w drużynie : 20 LAT

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu

Przyszli : Głowacki Bartosz (SMS Łódź), Darnowski Bartosz (Zawisza Rzgów), Andrzejewski Szymon (SMS Łódź), Pasik Mateusz (AKS Łódź), Dąbrowski Marek (RKS Radomsko), Cebulski Kacper (Boruta Zgierz), Kwisowski Adam ( AKS Łódź), Badowski Robert ( Lider Włocławek), Korpal Emil (KAS Konstantynów), Bielecki Łukasz ( Kolejarz Łódź), Jarosłav Garnyk (Milan Łódź),Ernest Ławniczak (KS Kutno)

Odeszli : Sebastian Radzio (Warta Sieradz), Wojciech Skawiński (KS Kutno), Herman Jakub(Termy Uniejów), Pramka Dawid (Termy Uniejów), Miasopust Mateusz (Termy Uniejów) , .Kurowski Jakub (LZS Justynów), Staniewski Kamil (Włókniarz Pabianice), Kopa Maciej (Polonia Andrzejów), Ernest Ławniczak (KS Kutno), Seweryn Zommer(Start Brzeziny), Wojciech Kawula (Sport Perfect), Andrzej Rutkowski (Viktoria Rąbień) 

 

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra