Szukaj

Kadra

Kadra zespołu IV liga wiosna 2022

Link do zdjęć  zawodników  https://www.facebook.com/AndrespoliaWisniowaGora/posts/104488455277932

Bramkarze:

Artur Melon (1986)

Przemysław Łoś (młodzieżowiec) (junior 2004)

Łukasz Bielecki (1997)

Obrońcy:

Głowacki Bartosz(młodzieżowiec)(2001)

Skawiński Krzysztof (2000)  zawodnik mogący grać również w pomocy.

Darnowski Bartosz (młodzieżowiec) (2002)

Fajks Dawid (1998)

Turczyn Wojciech (młodzieżowiec)( 2003)

Cebulski Kacper(młodzieżowiec)(2001)

Furmańczyk Hubert

12.Fałek Wiktor

13.Kuśmierowski Kuba (młodzieżowiec)( 2003)

Tkaczyk Mariusz (młodzieżowiec)(2001)

Bernacki Maksymilian

Cichacki Michał(1998)

Powolny Kewin(młodzieżowiec) (2004)

Stopczyk Igor(młodzieżowiec) (2001)

Zapłacki Jedrzej(młodzieżowiec) (2004)

Pomocnicy:

Pasik Mateusz (1999)

Dąbrowski Marek (1998)

Kwiasowski Adam (młodzieżowiec)(2003)

Korpal Emil (młodzieżowiec)(2001)

Krystian Kamiński (młodzieżowiec) (2001)

Kosior Kacper(młodzieżowiec) (2003)

Koziróg Mateusz (1992)

Rzepkowski Kacper (młodzieżowiec) (junior 2004)

Garnyk Yaroslav

Chudaszek Kamil

Miarka Patryk (1997)

Piotrowski Norbert

Urbański Kacper

Napastnicy:

Badowski Robert (2000)

Wejman Bartłomiej (młodzieżowiec)(junior 2004)

Felczak Krzysztof (młodzieżowiec)( 2002) wychowanek

Ernest Ławniczak(młodzieżowiec)(2001)

Mateusz Broź (1988)

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

średnia wieku w drużynie : 20 LAT

Wiosna 2022

Przyszli : Artur Melon(Pogoń Zduńska Wola), Cichacki Michał(ŁKS Łódź),Powolny Kewin(AKS SMS Łódź),Stopczyk Igor(AKS SMS Łódź),Zapłacki Jędrzej(AKS SMS Łódź), Chudaszek Kamil(AKS SMS Łódź), Miarka Patryk( Lider Włocławek),Mateusz Broź(Pogoń Zduńska Wola)

Odeszli :  Maksymilian Gredka (Górnik Zabrze), Andrzejewski Szymon( Jutrzenka Warta)

Jesień 2021

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu 

Przyszli : Głowacki Bartosz (SMS Łódź), Darnowski Bartosz (Zawisza Rzgów), Andrzejewski Szymon (SMS Łódź), Pasik Mateusz (AKS Łódź), Dąbrowski Marek (RKS Radomsko), Cebulski Kacper (Boruta Zgierz), Kwisowski Adam ( AKS Łódź), Badowski Robert ( Lider Włocławek), Korpal Emil (KAS Konstantynów), Bielecki Łukasz ( Kolejarz Łódź), Jarosłav Garnyk (Milan Łódź),Ernest Ławniczak (KS Kutno)

Odeszli : Sebastian Radzio (Warta Sieradz), Wojciech Skawiński (KS Kutno), Herman Jakub(Termy Uniejów), Pramka Dawid (Termy Uniejów), Miasopust Mateusz (Termy Uniejów) , .Kurowski Jakub (LZS Justynów), Staniewski Kamil (Włókniarz Pabianice), Kopa Maciej (Polonia Andrzejów), Seweryn Zommer(Start Brzeziny), Wojciech Kawula (Sport Perfect), Andrzej Rutkowski (Viktoria Rąbień) 

 

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra