Szukaj

LKS Kwiatkowice – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 (1:1)

XXI kolejka sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia przegrywa na wyjeździe w Byczynie pod Poddębicami z LKS Kwiatkowice 3-2

 

Niestety Andrespolia pechowo przegrywa na wyjeździe, w ostatnich minutach spotkania sędzia podyktował rzut karny dla ”Kwiatków” czy był karny w naszej ocenie nie powinno być rzutu karnego.

W 9 minucie Kwiatkowice objęły prowadzenie, nie można napisać gospodarze, ponieważ boisko w Kwiatkowicach nie nadawało się tego dnia do gry, dlatego mecz został rozegrany w Byczynie.

21 minuta niezawodny Sebastian Radzio zdobywa swoją 21 bramkę w sezonie, niestety po tym spotkaniu traci miejmy nadzieje chwilowo tytuł króla.(Pietrasiak strzelił 4 bramki w meczu Nerem Poddębice i ma 24 gole w sezonie)

Do przerwy remis i wyrównane spotkanie.

49 minuta LKS obejmuje prowadzenie.

58 minuta nigdy nie poddająca się Andrespolia, walczy do końca nowy nabytek naszej drużyny Ernest Ławniczak wyrównuje 2-2 (strzela swoją 4 bramkę w 2 spotkaniu Andrespolii)

87 minuta karny z „kapelusza” 3-2, w końcówce jeszcze atakowaliśmy ale nie udało się zremisować.

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego

Pechowy mecz Andrespolii
W kolejnym meczu ligowym Andrespolia przegrała mecz na wyjeździe w kwiatkowicach 3:2. Ciągle goniliśmy wynik. Przeciwnik objął prowadzenie po katastrofalnym błędzie Tkaczyka (brak krycia). Radzio wyrównał strzałem głową po dośrodkowaniu Borowca. W drugiej połowie tracimy bramkę z rzutu rożnego i znowu brak krycia.
Pracujemy nad tym problemem wiele miesięcy a efekty są marne. Doprowadzany do remisu po dośrodkowaniu Wojtka Skawińskiego i strzale głową Ławniczaka. I tak powinno to się zakończyć gdyby nie sędzia spotkania który w 90 minucie meczu podyktował przeciwko nam rzut karny. Sytuacja stykowa w polu karnym, Staniewski wybija piłkę na którą nabiegają dwaj zawodnicy przeciwnika. Jest kontakt i sędzia zamiast nakładki decyduję że jest karny. Powiedziałem po meczu sędziemu że ja na jego miejscu w 90 minucie nigdy bym się nie odważył na taką decyzję czy dla nas czy przeciwko nam. Mogliśmy jeszcze doprowadzić do remisu bo Radzio miał jeszcze sytuację przed końcem meczu. Rozegraliśmy dobry mecz dużo lepszy niż wygrany mecz 5:1 z Wartą Jutrzenka

 

Skład Andrespolii

Rutkowski – Wojciech Skawiński(ż’63), Tkaczyk, Fajks, Miasopust – Borowiec, Krzysztof Skawiński(ż’80), Staniewski, Kosior(ż’55) (65′ Felczak) – Ławniczak (80′ Kopa), Radzio.

Następny mecz 22 kolejki 27 marca o godzinie 16:00 w Sulejowie ze Skalnikiem.

Ostatnie spotkanie ze Skalnikiem, przegraliśmy u siebie 3-5, gdzie rozdawaliśmy prezenty Skalnikowi.

Andrespolia tylko zwycięstwo!!!

 

# liga zaktualizowana

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414