Szukaj

Terminarz i tabela

 

IV liga 2021/2022, grupa: łódzka

Legenda

kolor zielony -awans do 3 ligi grupa I.

kolor żółty – zagrożona spadkiem łódzka drużyna z 3 ligi grupa I. Obecnie zagrożony spadkiem Sokół Aleksandrów.

kolor czerwony – spadek do okręgówki.

 

 

Kolejka 1 – 7-8 sierpnia
Zjednoczeni Stryków 3-2 Pogoń Zduńska Wola 11 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Głowno 3-0 LKS Kwiatkowice 7 sierpnia, 12:00
Boruta Zgierz 4-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 8 sierpnia, 16:00
Prosna Wieruszów 0-1 Zryw Wygoda 7 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 2-4 Skalnik Sulejów 7 sierpnia, 17:00
Orzeł Nieborów 2-4 Omega Kleszczów 7 sierpnia, 14:00
Widzew II Łódź 1-1 Włókniarz Zelów 8 sierpnia, 11:00
Warta Sieradz 5-1 Polonia Piotrków Trybunalski 7 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 4-4 RKS Radomsko 7 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 – 14-15 sierpnia
Pogoń Zduńska Wola 0-5 RKS Radomsko 14 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Orkan Buczek 14 sierpnia, 15:00
Włókniarz Zelów 0-3 Warta Sieradz 14 sierpnia, 12:00
Omega Kleszczów 2-1 Widzew II Łódź 14 sierpnia, 15:00
Skalnik Sulejów 6-1 Orzeł Nieborów 15 sierpnia, 17:00
Zryw Wygoda 2-1 KS Paradyż 15 sierpnia, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-0 Prosna Wieruszów 14 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 0-0 Boruta Zgierz 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 4-1 Stal Głowno 14 sierpnia, 18:00
 Kolejka 3 – 18 sierpnia
Stal Głowno 1-1 Pogoń Zduńska Wola 18 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 2-1 Zjednoczeni Stryków 18 sierpnia, 18:00
Prosna Wieruszów 0-0 LKS Kwiatkowice 18 sierpnia, 18:00
KS Paradyż 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 sierpnia, 18:00
Orzeł Nieborów 2-1 Zryw Wygoda 18 sierpnia, 18:00
Widzew II Łódź 5-0 Skalnik Sulejów 18 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 3-0 Omega Kleszczów 18 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 1-0 Włókniarz Zelów 18 sierpnia, 18:00
RKS Radomsko 2-2 Polonia Piotrków Trybunalski 18 sierpnia, 17:00
 Kolejka 4 – 21-22 sierpnia
Pogoń Zduńska Wola 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 1-0 RKS Radomsko 21 sierpnia, 17:00
Omega Kleszczów 3-2 Orkan Buczek 22 sierpnia, 16:00
Skalnik Sulejów 1-3 Warta Sieradz 21 sierpnia, 17:00
Zryw Wygoda 0-7 Widzew II Łódź 21 sierpnia, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-9 Orzeł Nieborów 8 września, 17:00
w pierwotnym terminie (1 września, 17:30) odwołany
LKS Kwiatkowice 2-3 KS Paradyż 22 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 5-1 Prosna Wieruszów 20 sierpnia, 18:30
Stal Głowno 1-1 Boruta Zgierz 21 sierpnia, 16:00
 Kolejka 5 – 28-29 sierpnia
Boruta Zgierz 3-0 Pogoń Zduńska Wola 28 sierpnia, 16:00
Prosna Wieruszów 0-3 Stal Głowno 27 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 2-3 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia, 11:00
Orzeł Nieborów 1-5 LKS Kwiatkowice 28 sierpnia, 16:30
Widzew II Łódź 6-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 sierpnia, 15:00
Warta Sieradz 6-0 Zryw Wygoda 28 sierpnia, 14:00
Orkan Buczek 1-1 Skalnik Sulejów 29 sierpnia, 16:00
RKS Radomsko 1-2 Omega Kleszczów 28 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Włókniarz Zelów 28 sierpnia, 17:00
 Kolejka 6 – 4-5 września
Pogoń Zduńska Wola 1-1 Włókniarz Zelów 4 września, 17:00
Omega Kleszczów 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 4 września, 16:00
Skalnik Sulejów 0-5 RKS Radomsko 4 września, 17:00
Zryw Wygoda 2-2 Orkan Buczek 5 września, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-3 Warta Sieradz 4 września, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Widzew II Łódź 5 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Orzeł Nieborów 4 września, 17:00
Stal Głowno 3-0 KS Paradyż 4 września, 16:00
Boruta Zgierz 8-1 Prosna Wieruszów 4 września, 16:00

 

 Kolejka 7 – 11-12 września
Prosna Wieruszów 0-4 Pogoń Zduńska Wola 11 września, 16:00
KS Paradyż 0-5 Boruta Zgierz 11 września, 17:00
Orzeł Nieborów 1-1 Stal Głowno 11 września, 17:00
Widzew II Łódź 0-0 Zjednoczeni Stryków 11 września, 15:00
Warta Sieradz 3-1 LKS Kwiatkowice 11 września, 17:00
Orkan Buczek 8-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 września, 16:00
RKS Radomsko 4-0 Zryw Wygoda 11 września, 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Skalnik Sulejów 11 września, 16:30
Włókniarz Zelów 3-1 Omega Kleszczów 11 września, 17:00
 Kolejka 8 – 18-19 września
Pogoń Zduńska Wola Omega Kleszczów 18 września, 16:00
Skalnik Sulejów Włókniarz Zelów 18 września, 13:00
Zryw Wygoda Polonia Piotrków Trybunalski 18 września, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra RKS Radomsko 18 września, 17:00
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek 19 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków Warta Sieradz 18 września, 16:30
Stal Głowno Widzew II Łódź 18 września, 16:00
Boruta Zgierz Orzeł Nieborów 18 września, 16:00
Prosna Wieruszów KS Paradyż 18 września, 16:00
 Kolejka 9 – 25-26 września
KS Paradyż Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów Prosna Wieruszów
Widzew II Łódź Boruta Zgierz
Warta Sieradz Stal Głowno
Orkan Buczek Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków Trybunalski Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów Zryw Wygoda
Omega Kleszczów Skalnik Sulejów
 Kolejka 10 – 2-3 października
Pogoń Zduńska Wola Skalnik Sulejów
Zryw Wygoda Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków RKS Radomsko
Stal Głowno Orkan Buczek
Boruta Zgierz Warta Sieradz
Prosna Wieruszów Widzew II Łódź
KS Paradyż Orzeł Nieborów
 Kolejka 11 – 9-10 października
Orzeł Nieborów Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź KS Paradyż
Warta Sieradz Prosna Wieruszów
Orkan Buczek Boruta Zgierz
RKS Radomsko Stal Głowno
Polonia Piotrków Trybunalski Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów Zryw Wygoda
 Kolejka 12 – 16-17 października
Pogoń Zduńska Wola Zryw Wygoda
Andrespolia Wiśniowa Góra Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków Włókniarz Zelów
Stal Głowno Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz RKS Radomsko
Prosna Wieruszów Orkan Buczek
KS Paradyż Warta Sieradz
Orzeł Nieborów Widzew II Łódź
 Kolejka 13 – 23-24 października
Widzew II Łódź Pogoń Zduńska Wola
Warta Sieradz Orzeł Nieborów
Orkan Buczek KS Paradyż
RKS Radomsko Prosna Wieruszów
Polonia Piotrków Trybunalski Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów Stal Głowno
Omega Kleszczów Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów LKS Kwiatkowice
Zryw Wygoda Andrespolia Wiśniowa Góra
 Kolejka 14 – 30-31 października
Pogoń Zduńska Wola Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Kwiatkowice Zryw Wygoda
Zjednoczeni Stryków Skalnik Sulejów
Stal Głowno Omega Kleszczów
Boruta Zgierz Włókniarz Zelów
Prosna Wieruszów Polonia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż RKS Radomsko
Orzeł Nieborów Orkan Buczek
Widzew II Łódź Warta Sieradz
 Kolejka 15 – 6-7 listopada
Warta Sieradz Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek Widzew II Łódź
RKS Radomsko Orzeł Nieborów
Polonia Piotrków Trybunalski KS Paradyż
Włókniarz Zelów Prosna Wieruszów
Omega Kleszczów Boruta Zgierz
Skalnik Sulejów Stal Głowno
Zryw Wygoda Zjednoczeni Stryków
Andrespolia Wiśniowa Góra LKS Kwiatkowice
 Kolejka 16 – 13-14 listopada
Pogoń Zduńska Wola LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno Zryw Wygoda
Boruta Zgierz Skalnik Sulejów
Prosna Wieruszów Omega Kleszczów
KS Paradyż Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów Polonia Piotrków Trybunalski
Widzew II Łódź RKS Radomsko
Warta Sieradz Orkan Buczek
 Kolejka 17 – 20-21 listopada
Orkan Buczek Pogoń Zduńska Wola
RKS Radomsko Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski Widzew II Łódź
Włókniarz Zelów Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów KS Paradyż
Skalnik Sulejów Prosna Wieruszów
Zryw Wygoda Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra Stal Głowno
LKS Kwiatkowice Zjednoczeni Stryków
 Kolejka 18
Pogoń Zduńska Wola Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra Boruta Zgierz
Zryw Wygoda Prosna Wieruszów
Skalnik Sulejów KS Paradyż
Omega Kleszczów Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów Widzew II Łódź
Polonia Piotrków Trybunalski Warta Sieradz
RKS Radomsko Orkan Buczek
 Kolejka 19
RKS Radomsko Pogoń Zduńska Wola
Orkan Buczek Polonia Piotrków Trybunalski
Warta Sieradz Włókniarz Zelów
Widzew II Łódź Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów Skalnik Sulejów
KS Paradyż Zryw Wygoda
Prosna Wieruszów Andrespolia Wiśniowa Góra
Boruta Zgierz LKS Kwiatkowice
Stal Głowno Zjednoczeni Stryków
 Kolejka 20
Pogoń Zduńska Wola Stal Głowno
Zjednoczeni Stryków Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice Prosna Wieruszów
Andrespolia Wiśniowa Góra KS Paradyż
Zryw Wygoda Orzeł Nieborów
Skalnik Sulejów Widzew II Łódź
Omega Kleszczów Warta Sieradz
Włókniarz Zelów Orkan Buczek
Polonia Piotrków Trybunalski RKS Radomsko
 Kolejka 21
Polonia Piotrków Trybunalski Pogoń Zduńska Wola
RKS Radomsko Włókniarz Zelów
Orkan Buczek Omega Kleszczów
Warta Sieradz Skalnik Sulejów
Widzew II Łódź Zryw Wygoda
Orzeł Nieborów Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Paradyż LKS Kwiatkowice
Prosna Wieruszów Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz Stal Głowno
 Kolejka 22
Pogoń Zduńska Wola Boruta Zgierz
Stal Głowno Prosna Wieruszów
Zjednoczeni Stryków KS Paradyż
LKS Kwiatkowice Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra Widzew II Łódź
Zryw Wygoda Warta Sieradz
Skalnik Sulejów Orkan Buczek
Omega Kleszczów RKS Radomsko
Włókniarz Zelów Polonia Piotrków Trybunalski
 Kolejka 23
Włókniarz Zelów Pogoń Zduńska Wola
Polonia Piotrków Trybunalski Omega Kleszczów
RKS Radomsko Skalnik Sulejów
Orkan Buczek Zryw Wygoda
Warta Sieradz Andrespolia Wiśniowa Góra
Widzew II Łódź LKS Kwiatkowice
Orzeł Nieborów Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż Stal Głowno
Prosna Wieruszów Boruta Zgierz
 Kolejka 24
Pogoń Zduńska Wola Prosna Wieruszów
Boruta Zgierz KS Paradyż
Stal Głowno Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków Widzew II Łódź
LKS Kwiatkowice Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra Orkan Buczek
Zryw Wygoda RKS Radomsko
Skalnik Sulejów Polonia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów Włókniarz Zelów
 Kolejka 25
Omega Kleszczów Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów Skalnik Sulejów
Polonia Piotrków Trybunalski Zryw Wygoda
RKS Radomsko Andrespolia Wiśniowa Góra
Orkan Buczek LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz Zjednoczeni Stryków
Widzew II Łódź Stal Głowno
Orzeł Nieborów Boruta Zgierz
KS Paradyż Prosna Wieruszów
 Kolejka 26
Pogoń Zduńska Wola KS Paradyż
Prosna Wieruszów Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz Widzew II Łódź
Stal Głowno Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice RKS Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra Polonia Piotrków Trybunalski
Zryw Wygoda Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów Omega Kleszczów
 Kolejka 27
Skalnik Sulejów Pogoń Zduńska Wola
Omega Kleszczów Zryw Wygoda
Włókniarz Zelów Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Piotrków Trybunalski LKS Kwiatkowice
RKS Radomsko Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek Stal Głowno
Warta Sieradz Boruta Zgierz
Widzew II Łódź Prosna Wieruszów
Orzeł Nieborów KS Paradyż
 Kolejka 28
Pogoń Zduńska Wola Orzeł Nieborów
KS Paradyż Widzew II Łódź
Prosna Wieruszów Warta Sieradz
Boruta Zgierz Orkan Buczek
Stal Głowno RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Kwiatkowice Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra Omega Kleszczów
Zryw Wygoda Skalnik Sulejów
 Kolejka 29
Zryw Wygoda Pogoń Zduńska Wola
Skalnik Sulejów Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków Trybunalski Stal Głowno
RKS Radomsko Boruta Zgierz
Orkan Buczek Prosna Wieruszów
Warta Sieradz KS Paradyż
Widzew II Łódź Orzeł Nieborów
 Kolejka 30
Pogoń Zduńska Wola Widzew II Łódź
Orzeł Nieborów Warta Sieradz
KS Paradyż Orkan Buczek
Prosna Wieruszów RKS Radomsko
Boruta Zgierz Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice Skalnik Sulejów
Andrespolia Wiśniowa Góra Zryw Wygoda
 Kolejka 31
Andrespolia Wiśniowa Góra Pogoń Zduńska Wola
Zryw Wygoda LKS Kwiatkowice
Skalnik Sulejów Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów Stal Głowno
Włókniarz Zelów Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski Prosna Wieruszów
RKS Radomsko KS Paradyż
Orkan Buczek Orzeł Nieborów
Warta Sieradz Widzew II Łódź
 Kolejka 32
Pogoń Zduńska Wola Warta Sieradz
Widzew II Łódź Orkan Buczek
Orzeł Nieborów RKS Radomsko
KS Paradyż Polonia Piotrków Trybunalski
Prosna Wieruszów Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz Omega Kleszczów
Stal Głowno Skalnik Sulejów
Zjednoczeni Stryków Zryw Wygoda
LKS Kwiatkowice Andrespolia Wiśniowa Góra
 Kolejka 33
LKS Kwiatkowice Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra Zjednoczeni Stryków
Zryw Wygoda Stal Głowno
Skalnik Sulejów Boruta Zgierz
Omega Kleszczów Prosna Wieruszów
Włókniarz Zelów KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski Orzeł Nieborów
RKS Radomsko Widzew II Łódź
Orkan Buczek Warta Sieradz
 Kolejka 34
Pogoń Zduńska Wola Orkan Buczek
Warta Sieradz RKS Radomsko
Widzew II Łódź Polonia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów Włókniarz Zelów
KS Paradyż Omega Kleszczów
Prosna Wieruszów Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz Zryw Wygoda
Stal Głowno Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków LKS Kwiatkowice

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra