Szukaj

Sponsoring i Reklama

Oferta dla biznesu.

W imieniu zarządu  GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra przedstawiamy Wam propozycję współpracy biznesowej.

Posiadamy zasięgi na Facebooku które mogą być pomocne w promocji państwa firmy. Przedstawiamy Państwu  rzeczy które możemy zaoferować jako Andrespolia.

Pierwszą podstawową formą reklamy jest obecność marki na koszulkach. Jest to podstawowa forma promocji która przynosi największe możliwości ze względu na obecność loga sponsora na zdjęciach robionych przez nas, kluby przeciwników czy postronne osoby.

 

Drugą formą reklamy jest możliwość indywidualnych postów na Facebooku oraz zdjęć zawodników z reklamowanym produktem. Wrzucamy specjalnie dedykowaną reklamę dla naszego sponsora która w zależności od pomysłu może mieć nieograniczony zasięg. Proponujemy także obecność na grafikach meczowych  które zwykle robią dobre zasięgi.

Kolejną formą reklamy jest możliwość wywieszania banerów na stadionie, informacja na naszej tablicy klubowej oraz wypowiedzenia marki przez spikera podczas spotkania. Jest to reklama która jest najmniej agresywna. Osoby przychodzące na stadion oglądają logo sponsora które jest „w tle” meczu.

Ostatnią formą reklamy jest obecność na biletach meczowych które mogą służyć jako np. kod zniżkowy.

 

W przypadku państwa zainteresowania zapraszamy do kontaktu z trenerem Kamińskim pod numerem telefonu. 602 221 414

 

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra