Szukaj

Polonia Piotrków Trybunalski – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1 (1:0)

Prowadzona przez Krzysztofa Kamińskiego Andrespolia Wiśniowa Góra remisuje na wyjeździe w sparingu 1:1 (1:0) z Polonią Piotrków Trybunalski.

Polonia Piotrków Trybunalski zajmuje 3 miejsce w IV lidze łódzkiej ma 6 punktów straty do lidera KS Kutno.

Polonia Piotrków to beniaminek IV ligi łódzkiej, lecz włączyła się mocno o walkę o III ligę. Na jesienni w lidze przegraliśmy w Piotrkowie (4-0)

Drużyna Roberta Grzesiuka, jeszcze została solidnie wzmocniona na wiosnę aby walczyć skuteczniej o III ligę.

Stadion Polonii Piotrków również przeszedł gruntowną odmianę nastąpiło rozbudowanie budynku wraz z szatniami, renowacja murawy, zamontowaniu zegara i zadaszeniu trybun.

Ciekawe kiedy nasze władze gminne uświadomią sobie że nasz klub również od lat potrzebuje takiego wsparcia, aby mieszkańcy naszej gminy i wszyscy pozostali sympatycy mogli w godnych warunkach spędzać weekend oglądając Andrespolię a młodzi piłkarze rozwijać swój talent.

Wracając do sparingu o komentarz tradycyjnie zapytaliśmy Krzysztofa Kamińskiego

Kolejny dobry wynik w sparingu.Tym razem przeciwnikiem była drużyna aspirująca do gry w trzeciej lidze. Przedstawiciele Polonii Piotrków głośno mówią o awansie do III ligi.Mecz odbył się na głównej płycie drużyny z Piotrkowa.Pierwszy mecz od 4 miesięcy na naturalnej nawierzchni nie wpłynął pozytywnie na jego poziom.Obie drużyny miały problem z przedstawieniem się ze sztucznej trawy na naturalną.Tak naprawdę z poziomu gry można być zadowolonym w drugiej połowie.Mecz był wyrównany, drużyny stworzyły po kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki.Wynik 1:1 jest wynikiem sprawiedliwym.Bramkę straciliśmy w pierwszej połowie z rzutu karnego.Wyrównał w drugiej połowie Sebastian Radzio. Zabrakło trzech zawodników z podstawowego składu: Fajks, Skawiński Krzysztof, Herman Jakub.

skład Andrespolii

Snochowski – Skawiński Wojtek – Miasopust – zawodnik testowany – Badowski – Wilk – Kopa Maciej (Felczak) – Staniewski – Ryplewicz (Szkopiak) – Kopa Damian – Radzio

za tydzień gramy w Sieradzu ostatni sparing z Wartą.

Natomiast rundę wiosenną zaczynamy u siebie

14 marca o godzinie 15:30 z Jutrzenką Warta.

 

 

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414