Szukaj

UKS SMS Łódź (CLJ) – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1

Prowadzona przez Krzysztofa Kamińskiego Andrespolia Wiśniowa Góra remisuje na wyjeździe w sparingu 1:1 (0:0) z UKS SMS Łódź(CLJ).

UKS SMS Łódź zajmuje 11 miejsce w Centralnej Lidze Juniorów.

Centralna Liga Juniorów to najzdolniejsza młodzież w Polsce.

Naszego województwa łódzkiego SMS tylko posiada tam swoją drużynę. W tabeli CLJ prowadzi Legia Warszawa a swoją młodzież w tej lidze posiadają takie firmy jak Lech Poznań, Cracovia czy Pogoń Szczecin.

Tradycyjnie o komentarz poprosiliśmy Krzysztofa Kamińskiego po zakończonym spotkaniu.

Kolejny mecz sparingowy za nami. Przeciwnik SMS(CLJ) okazał się bardzo wymagający. Na domiar złego zabrakło mi czterech zawodników z podstawowego składu: Fajks Dawid, Skawiński Krzysztof, Staniewski Kamil i Ryplewicz Jakub. Ich brak był widoczny szczególnie w grze obronnej i linii pomocy. Wynik 1:1 odzwierciedla to co działo się na boisku. W drugiej połowie szybko strzelił bramkę Sebastian Radzio. Przeciwnik wyrównał na 3 minuty do końca meczu. W meczu zagrało 7 juniorów : 3x zawodnik testowany, Kosior, Felczak, Szczepaniak, Kurowski.

skład Andrespolii B-zawodnik testowany(B-zawodnik testowany) -Skawiński Wojtek – Miasopust – zawodnik testowany – zawodnik testowany – Wilk – Kopa Maciej(Felczak) – Badowski – Kosior(Szczepaniak) – Kopa Damian – Radzio(Kurowski)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414