Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 Boruta Zgierz

Po niezwykle emocjonującym meczu zespół Andrespolii zremisował przed własną publicznością 2:2 z Boruta Zgierz.

Goście stworzyli sobie pierwszą okazję w 5. minucie meczu i ją wykorzystali.  Po zamieszaniu w polu karnym na strzał głową  zdecydował się Patryk Pietrasiak kapitan gości strzelił bramkę.Od 5 minuty Andrespolia przegrywała 0-1. Kilka minut później  dokładnie w 18 minucie było już 2:0. Strzałem  z woleja na bramkę  zamienił Damian Knera.Wiśniowogórzanie odpowiedzieli kontratakiem z 42 minuty, Przemysław Wilk strzela kontaktowego gola mamy 1-2.

Druga odsłona rozpoczęła się bardzo dobrze dla Andrespolii, w 52 minucie trafia do bramki gości Sebastian Radzio.

Późniejsze minuty meczu to walka w środku pola każda ze stron próbowała zgarnąć 3 punkty.

Mecz kończy się remisem 2-2.

Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 Boruta Zgierz (1:2)

Bramki: Pietrasiak 5, Knera 18, Wilk 42, Radzio 52

Skład Andrespolii : Mazurek-Ryplewicz(35 ż)(65′ Miasopust)-Wilk-Radzio-D.Kopa-Fajks-W.Skawiński-Staniewski-K.Skawiński-Ścibiorek(81’M.Kopa)-Badowski(64’ż)
Trener Andrespolii Krzysztof Kamiński
Skład Boruty: Ostrowski-Bagrodzki-Bierżyński-Naidyshak(63’ż)-Pietrasiak-Wiśniewski(45’Kowalski(62’ż))-Knera-Markowski-Madejski-Kacela-Janiszewski