Szukaj

Termy Ner Poddębice 2:2 Andrespolia Wiśniowa Góra

Po niezwykle emocjonującym meczu zespół  Neru Poddębice zremisował przed własną publicznością 2:2 z Andrespolią Wiśniowa Góra. Andrespolia uratowała punkt w doliczonym czasie gry.

Gospodarze stworzyli sobie pierwszą okazję w 6. minucie. Po zamieszaniu w polu karnym na strzał z woleja zdecydował się Jakub Grzelak, jednak defensorzy Andrespolii zdołali zablokować to uderzenie. Kilka chwil później minimalnie chybił Serhii Paias. Nie pomylił się za to Jakub Bistuła, który w 11. minucie wykorzystał dośrodkowanie Grzelaka. Kilka minut później było już 2:0, a sytuację sam na sam na gola zamienił Paias. Pod koniec pierwszej części obaj strzelcy bramek oddali jeszcze po jednym groźnym uderzeniu. Wiśniowogórzanie odpowiedzieli kontratakiem z 43. minuty, po którym Jakuba Niedomagałę wyręczył słupek.

Druga odsłona rozpoczęła się bardzo dobrze dla Andrespolii, po faulu Sebastiana Masztakowa wywalczyła rzut karny. Tego na kontaktowego gola zamienił Przemysław Wilk. Od tego momentu gracze Neru cofnęli się i zaczęli grać z kontrataku. Uskrzydlona Andrespolia próbowała zdobyć wyrównującą bramkę, ale dobrze spisywała się obrona na czele z bramkarzem. W 75. minucie koronkową akcję całego zespoły uderzeniem wykończył Bartosz Narożnik. Kapitalnie interweniował jednak golkiper Andrespolii Mazurek. Kilka chwil potem w polu karnym wiśniowogórzan padł Kamil Kobryń, ale w tym przypadku arbiter główny nie dopatrzył się przewinienia. W doliczonym czasie gry goście dopięli swego i doprowadzili do wyrównania.Strzelcem Fajks.

Wywozimy cenny punkt.Choć przed meczem kibice Andrespolii zakładali zwycięstwo Andrespolii.

Termy Ner Poddębice – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 (2:0)
Bramki: Jakub Bistuła 11, Serhii Paias 20 – Przemysław Wilk 46-karny, Dawid Fajks 90+1

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Kobryń, Majorowicz, Gzyl, Grzelak – Masztakow (75. Oliński), Owczarek, Marciniak, Bistuła (85. Stachlewski), Narożnik – Paias (80. Bahroun)

Andrespolia Wiśniowa Góra: Mazurek – Wilk, Fajks, Badowski, W. Skawiński – Ścibiorek (70. Lauk), K. Skawiński, Ryplewicz (70. Koziróg), Miasopust, D. Kopa – Radzio

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414