Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra – Zjednoczeni Stryków 4-0 (2-0)

W spotkaniu 33 kolejki IV ligi łódzkiej, które zostało rozegrane  11 czerwca w Wiśniowej Górze zespół Andrespolii  wygrał  z Zjednoczonymi Stryków 4-0

Pierwsza połowa spotkania

W 30 minucie po bramce Ernesta Ławniczaka wychodzimy na prowadzenie

w 40 minucie Ławniczak podwyższa na 2-0 i kończymy prowadzeniem pierwszą połowę.

Druga część spotkania

54 minuta na 3-0 podwyższa Dawid Fajks

64 minucie 4-0 Krzysztof Felczak

#Terminiarz i tabela zaktualizowana

#w lidze PJS zajmujemy obecnie 2 miejsce z dorobkiem punktowym 9704

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu Zjednoczonymi Stryków

Zdecydowane zwyciestwo Andrespolii

Obawialismy sie tego mecz bo przeciwnik jest wyzej notowany
Poszlo jednak bardzo latwo. Wysoka skutecznosc naszych zawodnikow oraz zminimalizowanie bledow indywidualnych obroncow i w konsekwencji wysokie zwyciestwo 4:0. Bramki 2 Lawniczk, Fajks i Felczak
Przed nami,w sobote mecz o wszystko ze Stala Glowno. Tylko zwyciestwo daje nam utrzymanie. Kazdy inny wynik to spadek.
Skład Andrespolii
Bielecki
Garnyk Cichacki Tkaczyk Fajks Felczak
Cebulski, Kosior, Skawinski, Turczyn
Lawniczak
Zmiany
55 min za Lawniczaka Chudaszek

Następny mecz rundy wiosennej sezonu 2021/2022. 34 kolejki zagramy 18 czerwca o godzinie 17:00  w Głownie ze Stalą Głowno.