Szukaj

Orkan Buczek – Andrespolia Wiśniowa Góra 8-0 (4-0)

VII kolejka sezonu 2021/2022 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia przegrywa na wyjeździe 8-0 z Okranem Buczek.

Po 20 minutach przegrywaliśmy z Orkanem 3-0 i można było powiedzieć, że było po meczu.

Ostatecznie przegrywamy 8-0.

Przed nami w środę mecz w PP na wyjeździe, miejmy nadzieje że zwycięstwem zakończony. Zapoczątkuje nową serię zwycięstw dla drużyny Wiśniowej Górze.

#Liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z Orkanem Buczek

Dzisiaj w cotygodniowym kometarzu, zamiast omówienia meczu z Buczkiem(szkoda czasu bo musiałbym się powtarzać) krótkie podsumowanie meczów które są za nami. Za nami 7 meczów które pokazały że niestety nie udało nam się uzupełnić jakościowo zespołu po rezygnacji i transferach kilku zawodników. Zastąpić z dnia na dzień takich zawodników jak Radzio, Staniewski, czy bracia Skawińscy, przy naszych możliwościach finansowych jest niemożliwe. Musimy liczyć na to że uda nam się wyszkolić kolejnych zawodników ale na trzeba czasu. Nie załamujemy rąk pracujemy ciężko, zmieniamy sposób grania. Powinno przynieść efekt. 

Skład Andrespolii: 12. Maksymilian Gredka, 3. Mariusz Tkaczyk, 24.Wojciech Turczyn(83’ż) , 11. Kacper Kosior, 5.Bartosz Darnowski , 14. Krzysztof Felczak, 85. Krystian Kamiński, 15. Kacper Cebulski, 20. Szymon Andrzejewski, 9. Robert Badowski, 8. Marek Dąbrowski

Następny mecz 15 września III runda Puchar Polski  godzina 16:00 Witonii z drużyną A klasy grupa IV Łódź Witonianka Witonia(2 miejsce w lidze)

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra