Szukaj

Widzew II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra 6-0 (3-0)

V kolejka sezonu 2021/2022 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia przegrywa na wyjeździe  6-0 z beniaminkiem rezerwami Łódzkiego Widzewa.

Gospodarze przystąpili do tego spotkania z trzema zawodnikami pierwszego zespołu w wyjściowym składzie: Owczarkiem, Bechtem, Malcem i nie tak dawno występującym w pierwszym zespole Mąka.

To niestety wystarczyło na drużynę trenera Krzysztofa Kamińskiego, który buduje nowy zespół po rewolucjach kadrowych w okienku letnim.

W 7 minucie spotkania Mąka kapitalnym prostopadłym podaniem wypuścił Tlagę, ten ominął bramkarza i strzelił mimo, że sytuacja nie była komfortowa. 1-0 dla Widzewa

12 minuta  karny dla Widzewa Mąka, 2-0

W następnych minutach zawody się wyrównały, choć dużo częściej przy piłce utrzymywali się gospodarze.

Trzeba pochwalić tutaj naszego bramkarza Maksa Gredkę, ratował Andrespolię przed kolejnymi stratami, lecz w 36 minucie znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Wynik do przerwy 3-0.

Po przerwie

51 minuta znów karny dla Widzewa Daniel Mąka i 4-0.

53 minuta rozbici młodzi piłkarze Andrespolii tracą piątą bramkę.

Można powiedzieć, że po meczu Widzew ściąga swoje nabytki z pierwszej drużyny wprowadzając rezerwowych. Andrespolia również dokonuje zmian.

Na boisku pojawia się w barwach Andrespolii Ernest Ławniczak, który w poprzednim sezonie miał bardzo dobre wejście w Andrespolii, który wrócił z Kutna na Wiśniową Górę.

Widać było poprawę naszej gry dobrym strzałem w 74 minucie popisał się Mateusz Koziróg.

88 minucie piłkarz rezerw Łódzkiego Widzewa Zawadzki zdobywa bramkę na 6-0.

Przegrywamy było to nasze 4 spotkanie w tym sezonie, gdzie już trzy rozegraliśmy z beniaminkami nowego sezonu 2021/2022.

#Liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z rezerwami Widzewa Łódź

Przegraliśmy wysoko z drużyną która będzie liczyła się w walce o awans do 3 ligi

My w tym dniu byliśmy słabi pod każdym względem. Martwi brak próby większego zaangażowania i nawiązania walki o zwycięstwo. To tak wyglądało jakbyśmy ten mecz przegrali przed jego rozpoczęciem. W takim meczu trzeba wykazać charakter a tu tego zabrakło.
Jesteśmy w trakcie budowy nowego zespołu i takie mecze z takim przeciwnikiem mogą się zdarzać. W tym meczu wystąpiło tylko 4 zawodników z meczu z Borutą którym kończyliśmy rundę wiosenną. Przed nami zaległy mecz z Nieborowem, który musimy wygrać.