Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra – Prosna Wieruszów 1-0 (0:0)

II kolejka sezonu 2021/2022 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia wygrywa u siebie  1-0 z beniaminkiem Prosną Wieruszów. 

Na inaugurację oba zespoły przegrały, a zatem miały szansę na pierwsze punkty w rozgrywkach.Pierwsza połowa to mecz w środku pola. Druga połowa podobnie jak pierwsza walka w środku pola.

w 73 minucie Kacper Kosior strzela bramkę dla Andrespolii, bramka(stadiony świata), za pola karnego oddany mocny precyzyjny strzał w lewy górny róg.

Pozostała część spotkania to walka gości o wyrównanie, Andrespolii o utrzymanie wyniku. Wygrywamy i wskakujemy w środek tabeli.

#Liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z Prosną Wieruszów

 

Mecz z Prosną to dla mnie była wielka niewiadoma. Na nowo musiałem budować nową drużynę. Na szczęście przeciwnik nie okazał się zbyt mocny ale i tak mieliśmy pewne problemy, szczególnie w końcówce meczu, gdzie musieliby bronić zwycięstwa. Wiele błędów w obronie i mało sytuacji do strzelenia bramki dla nas. Potrzebuję cztery tygodnie żeby ten zespół zagrał na miarę moich oczekiwań. Praca, praca i jeszcze raz praca. Druga część rozgrywek powinna wyglądać dobrze zarówno pod względem wyników jak i gry.

 

Skład Andrespolii

Gredka
Cebulski, Fajks(81’ż), Tkaczyk, Pasik, Skawiński K
Felczak, Dąbrowski, Kosior Andrzejewski
Badowski
Zmiany
Za Badowskiego Wejman 70 min
Za Cebulskiego Turczyn 80 min
Następny mecz 3 kolejki 18 sierpnia o godzinie 18:00 w Paradyżu z KS Paradyż.

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra