Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra – Stal Głowno 3-1 (1-1)

XXXVII kolejka sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia wygrywa u siebie ze Stalą Głowno 3-1.

Wygrywamy kolejne spotkanie rozegrane w piątek 18 czerwca 2021 Wiśniowej Górze. Wygrana daje nam UTRZYMANIE IV ligi!!!.

Pierwsza połowa

Straciliśmy bramkę 8 minucie.

Wyrównanie daje nam Sebastian Radzio strzelając 27 bramkę w sezonie.

Druga połowa

w 75 minucie strzela bramkę Krzysztof Felczak 

w 83 minucie strzela bramkę Krzysztof Skawiński

Wygrywamy osiągamy cel utrzymania.

#Liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z Stalą Głowno

Zwycięstwo na na wagę utrzymania

To był 7 kolejny mecz w którym zdobywamy punkty
Cztery zwycięstwa i trzy remisy dają nam gwarancję utrzymania. Dla nas bardzo ciężki sezon bo w tym spada 6 drużyn. W naszej sytuacji, gdzie co sezon walczymy o utrzymanie bardzo trudne wyzwanie ale daliśmy radę. Mecz z Głownem bardzo trudny. Tradycyjnie tracimy bramkę na początku meczu ale odrobiliśmy i wygraliśmy pieczętując nasze zwycięstwo. Niestety znowu musiałem kleić skład. Z różnych powodów nie zagrali

Miasopust, Fajks, Herman, Staniewski ale zastępujący ich Kurowski, Turczyn, Kopa Maciek zdali egzamin na 6.

Linia pomocy złożona z 4 juniorów
Średnia wieku zespołu ok. 19,5
Skład Andrespolii
Rutkowski
Skawinski K, Tkaczyk, Skawiński W Kopa
Felczak, Kurowski, Turczyn, Kosior, Ławniczak(95’ż),
Radzio(31’ż)
Ostatnia kolejka sezonu 2020/2021 nr 38 Dnia 26 czerwca o godzinie 17:00 w Zgierzu z Borutą Zgierz.

 

Wielkie Brawa dla młodych piłkarzy Andrespolii. Średnia wieku naszej drużyny to 20 lat.Brawa dla trenera Krzysztofa Kamińskiego, który w decydujących spotkaniach umiał ustawić drużynę. Był to bardzo ciężki sezon z IV ligi spadło 6 drużyn.Warta Działoszyn, Jutrzenka Drzewce, Czarni Rząśnia, Ceramika Opoczno, Ner Poddębice, Jutrzenka Warta.

Andrespolia jako jedyna drużyna z powiatu łódzkiego-wschodniego reprezentuje od 4 lat naszą gminę i powiat w IV lidze łódzkiej. Przed nami 6 sezon w IV lidze, który rozpocznie się 7 sierpnia 2021/2022.

 

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra