Szukaj

Włókniarz Zelów – Andrespolia Wiśniowa Góra 0-0

XXXII kolejka sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia remisuje na wyjeździe z Włókniarzem Zelów 0-0 

 

Spotkanie w Zelowie, odbywało się przy deszczowej aurze, był to typowy mecz walki a większość gry odbywała się w środkowej strefie boiska.

Dobrą interwencją popisał się Gredka, sparował piłkę na rzut rożny po strzale byłego piłkarza Andrespolii Igora Świątkiewicza.

Remisujemy, z drużyną Zelowa.

Walczymy Andrespolia dalej do końca 6 spotkań liczba punktów do zdobycia 18.

#Liga zaktualizowana

 

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z Włókniarzem Zelów.

Za nami dwa kolejne mecze w rywalizacji zespołów IV ligi. I tradycyjnie już, na naszym boisku słaby mecz w naszym wykonaniu z Ceramiką Opoczno i pewne 3 pkt oraz co najmniej dobry w Zelowie i tylko 1 pkt. Od meczu z Ceramiką gra po kontuzji Radzio bramek jeszcze nie strzela ale gra w przodzie jest lepiej poukładana. W meczu w Zelowie nie grali kontuzjowani Staniewski, Borowiec, Herman i chory Fajks a w bramce ponownie zagrał junior Gredka. Na ostatnie 6 meczów powinienem mieć wszystkich zdrowych.

Skład Andrespolii

Gredka
Skawinski W, Kurowski, Tkaczyk, Miasopust, Kopa M
Felczak, Kosior, Skawiński K, Ławniczak, Radzio
Zmiany
Za Ławniczak, Pramka 80 min.
Przypominam kibicom Andrespolii że można już mecze oglądać wchodząc na stadion. Nie trzeba tego robić stojąc za płotem. Jeśli jesteś kibicem, sympatykiem Andrespolii wejdź na stadion, usiądź wygodnie i wspieraj swój klub.
Następny mecz 33 kolejki 29 maja o godzinie 17:00 Wiśniowej Górze z Nerem Poddębice.

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra