Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra – Czarni Rząśnia 3-1 (1-0)

XXIV kolejka sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej za nami Andrespolia wygrywa Wiśniowej Górze 3-1 z Czarnymi Rząśnia.

Można napisać u siebie to u siebie, Andrespolia rozgrywała dopiero drugie spotkanie jako gospodarz w rundzie wiosennej , zakończone zwycięstwem drużyny z Wiśniowej Góry.

Andrespolia nie przegrała od 5 spotkań u siebie, ostatni raz schodziliśmy pokonani na własnym boisku 10 października z Włókniarzem Zelów 2-3.

Wracając do spotkania z Czarnymi.

Do przerwy prowadziliśmy 1-0 w 20 minucie wykorzystał rzut karny, Dawid Fajks, który w tym spotkaniu pełnił funkcję kapitana za kontuzjowanego Sebastiana Radzio.

Po przerwie

Goście zremisowali w 48 minucie, strzelając bramkę z karnego.

54 minuta druga bramka Dawida Fajks, trzeba zaznaczyć, że tego dnia nasz zawodnik obchodził urodziny.

Życzymy Dawidowi w każdym spotkaniu bramek, sukcesów w karierze piłkarskiej,  samego szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym.

76 minucie kropkę nad „i” stawia Filip Borowiec.

Wygraliśmy, zwycięstwa potrzebowaliśmy jak powietrza.Wychodzi, ze strefy czerwonej.

#liga zaktualizowana

komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego, po spotkaniu z Czarnymi

Zwycięstwo Andrespolii
Mimo że przeciwnik teoretycznie  był słabszy od nas, bo tak wskazywały statystyki to podchodziłem do meczu z pokorą. Znam swój zespół na tylne że teoretycznie łatwy mecz do wygrania w praktyce staje się dużym problemem. Do tego doszedł brak naszego najlepszego strzelca Sebastiana Radzio i tak było jak przewidywałem.
Ciekawa sprawa, wygraliśmy dwa mecze w których graliśmy słabo a w tych w których graliśmy dobrze przegraliśmy. Pomijam błędy sędziowskie w tych meczach ale takie są fakty. Tradycyjnie problem mamy ze skutecznością, bo gdybyśmy potrafili strzelić kolejne bramki w pierwszej połowie przy stanie 1:0 a były trzy to byśmy nie mieli problemów gdy przeciwnik wyrównał w drugiej połowie. Po kwarantannie wrócili do gry bracia Skawińscy ale do optymalnej formy jeszcze daleko. Martwi kontuzja Radzio ktora może potrwać nawet miesiąc ale musimy nauczyć radzić sobie bez niego. Mamy bardzo młody zespół, średnia wieku z ostatniego meczu to 20 lat i to jest nasza nadzieja na przyszłość.
Skład Andrespolii
Rutkowski
Skawinski W, Miasopust(ż,62), Fajks, Tkaczyk, Borowiec
Felczak, Staniewski, Skawinski K(ż,56), Pramka,
Ławniczak
Zmiany
za Felczaka Kurowski 75 min
za Ławniczaka Turczyn 85 min
Następny mecz 25 kolejki 17 kwietnia o godzinie 16:00 w Łękińsko/Kleszczów z Omegą Kleszczów

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra