Szukaj

Widzew II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 (2:0)

Drugi tegoroczny sparing rozegrali w sobotę piłkarze Andrespolii Wiśniowa Góra. Podopieczni Krzysztofa Kamińskiego zmierzyli się w ośrodku na Łodziance z rezerwami Widzewa Łódź.

Andrespolia niestety przegrywa z liderem okręgówki łódzkiej Widzewem Łódź 3-1, który jest faworytem do awansu IV ligi łódzkiej, dodatkowo wzmocnionym piłkarzem z pierwszej drużyny Danielem Mąka.

Tradycyjnie o komentarz poprosiliśmy Krzysztofa Kamińskiego po zakończonym spotkaniu.

Wynik gorszy niż gra.
Ten mecz nam się nie ułożył. Zaczęliśmy mało skoncentrowani i szybko przeciwnik strzelił nam dwie bramki. O ile pierwsza była wynikiem braku koncentracji, o tyle drugą to całkowity przypadek. Kurowski pośliznął w polu karnym i przeciwnik strzelił drugą bramkę. Później było już tylko lepiej. Przejęliśmy inicjatywę, tworzyliśmy sytuację bramkowe ale problem był ze skutecznością. W drugiej połowie, jeszcze większa nasza przewaga i bramka Sebastiana Radzio na 2:1.
Kiedy szykowaliśmy się do strzelenia kolejnych bramek, bo tak wynikało z przebiegu gry, bezmyślny atak w polu karnym w niegroźnej sytuacji, Kuby Hermana i karny dla przeciwnika zamieniony na bramkę. Mecz się kończy wynikiem 3:1 dla Widzewa.

Skład Andrespolii

Rutkowski
Skawinski W, Miasopust, Herman, Kurowski, Borowiec
Staniewski, Kosior, Pramka, Skawinski K
Radzio

Zmiany

Za Borowca w 46 min Kopa
Za Pramkę 46 min Felczak

Następny sparing

06.02.2021 Andrespolia – Viktoria Rąbień. Rywal 13 miejsce w lidze okręgowej łódzkiej

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414