Szukaj

Andrespolia Wiśniowa Góra 0:8 Warta Sieradz

W meczu 8 kolejki sezonu 2020/2021 o mistrzostwo IV ligi łódzkiej. Andrespolia przegrywa dotkliwie u siebie 8-0 z Wartą Sieradz.

Komentarz trenera Andrespolii Krzysztofa Kamińskiego

Dotkliwa porażka Andrespolii

W meczu z Wartą Sieradz moi zawodnicy przeszli samych siebie. Całkowicie zapomnieli że na boisku oprócz nich jest jeszcze przeciwnik. Zapomnieli że oprócz fazy atakowania w meczu jest jeszcze faza bronienia. Do tego dodajmy brak koncentracji moich zawodników i czasem taki wynik  się tworzy.
Co z tego że w pierwszej połowie dużymi momentami mieliśmy przewagę tworzyliśmy sytuacje ale bramki nie padały. W pierwszej minucie drugiej połowy tracimy trzecią bramkę i dla nas mentalnie mecz się skończył. Była jeszcze szansa powrotu do meczu ale najpierw Herman a później Kawula z najbliżej odległości nie trafiają do bramki. Od 25 minuty drugiej połowy gramy w obronie jak dzieci, obserwujemy piłkę a nie pozycję przeciwnika stąd strata pięciu bramek.