Szukaj

Koniec sezonu 2019/2020 w IV lidze łódzkiej.

Witamy państwa bardzo serdecznie.

PZPN poinformował, że zgodnie z decyzjami prezesów poszczególnych wojewódzkich związków piłki nożnej wszystkie rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych, a także rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez wojewódzkie związki zostały odwołane.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Nasza drużyna zajęła ostatecznie 14 miejsce w tabeli i już kolejny rok( 3 rok z rzędu), będziemy reprezentować nasz powiat łódzki-wschodni jako wizytówka na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w seniorskiej piłce i oczywiście Duma Naszej Gminy Andrespol.

Przed nami 5 sezon w naszej dotychczasowej historii na szczeblu IV ligowym.

Jaki będzie sezon 2020/2021? Czas pokaże.

Kończąc sezon 2019/2020 IV ligi łódzkiej

Awans do III ligi grupa I uzyskała drużyna KS Kutno

Awanse do IV ligi łódzkiej na sezon 2020/2021 uzyskały Stal Głowno, Skalnik Sulejów, Czarni Rząśnia, Jutrzenka Drzewce.

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414