Szukaj

Udana inauguracja roku dla Andrespolii

Zespół prowadzony przez Krzysztofa Kamińskiego pokonał na wyjeździe rezerwy Widzewa Łódź.

Pierwszy w 2020 roku sparing Andrespolii rozegrany był w nietypowej formule. Mecz podzielony został na trzy części, z których pierwsza i druga trwała 2×40, a trzecia 1×40 minut. Dłuższy wymiar czasowy wynikał przede wszystkim z faktu, że szkoleniowcy mieli tego dnia do dyspozycji zawodników rezerw i juniorów.Jak i testowanych zawodników.

Rezerwy Widzewa Łódź w lidze okręgowej zajmują 2 miejsce i zapewne będą walczyć do ostatniego meczu, aby zrobić podwójny awans.

Rezerwy do IV ligi a pierwsza drużyna do I ligi.O tym że rezerwy Widzewa przygotowane są dobrze, może świadczyć kilka dni wcześniej wygrany sparing z Nerem Poddębice(IV liga) aż 8:1.

(wszystkie wyniki sparingów zakładce Liga)

Przed meczem trener Andrespolii mówił:

Za nami trzy gry wewnętrzne w których testowani byli nowi zawodnicy . Powoli tworzy się ich obraz przydatności do drużyny.
Mam jeszcze wątpliwości odnośnie dwóch zawodników. Co do czterech jestem zdecydowany na tak. W tej grupie jest dwóch stoperów i dwóch bramkarzy.
Czyli pozycję, co do których miałem najwięcej zastrzeżeń w trakcie meczów ligowych. Przed nami ważny sparing, po którym podejmę ostateczną decyzję odnośnie przydatności wszystkich testowanych zawodników do drużyny Andrespolii.

Mecz był szybki i oba zespoły grały przyjemną dla oka piłkę.

Pierwszy pojedynek zakończył się wygraną Andrespolii 2:1 (2xRadzio)i graliśmy w składzie

Bramkarz:Zawodnik testowany
Skawinski Wojtek, Miasopust ,Fajks, O-zawodnik testowany, Wilk
Badowski Staniewski Skawinski K Wilk
Radzio

Drugi pojedynek juniorów 1:1 Felczak

Marciniak
Biernacki O-zawd test, O-zawd test Kurowski Szkopiak
Kiermasz,P-zawd test, Ryplewicz, Felczak
Idzikowski
zmiany Kosior Motyl

Komentarz trenera po meczu

25 styczenia rozegraliśmy pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Naszym przeciwnikiem były rezerwy drugoligowego Widzewa Łódź. Mecz trwał 3×40 min. W pierwszych 80 minutach zagrał teoretycznie pierwszy zespół a ostatnie 40 min juniorzy. W obu zespołach grali zawodowcy testowani. Pierwsza część bloku meczowego zakończyła się zwycięstwem Andrespolii 2:1 A bramki strzelił Sebastian Radzio , asystę mieli Wojtek Skawinski i Przemek Wilk. Druga część zakończyła się wynikiem 1:1 A bramkę strzelił Krzysztof Felczak. Z sześciu zawodników testowanych zostanie u nas pięciu którzy spełniają moje oczekiwania. Cały mecz był pod naszą kontrolą, stworzyliśmy jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki ale tym razem strzeliliśmy trzy.

Nazwiska testowanych, którzy będą reprezentować barwy Andrespolii już niedługo na stronie 🙂

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414