Szukaj

Orkan Buczek 3:2 Andrespolia Wiśniowa Góra

W niedziele 25 sierpnia o godzinie 17.00 Orkan podejmował Andrespolię Wiśniowa Góra. Drużyna trenera Krzysztofa Kamińskiego zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko i dopiero w doliczonym czasie gry Łukasz Matuszczyk zapewnił zespołowi z Buczku wygraną.
Faworytem spotkania był Orkan, ale Andrespolia to niewygodny rywal, który niejednej drużynie popsuł już krew. Zaczęło się zgodnie z oczekiwaniami miejscowych, bo już w 10. minucie Daniel Potakowski pokonał Dawida Kulpę. Niespełna kwadrans później wyrównał Sebastian Radzio. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa będzie remisowa do bramki gości trafił Hubert Berłowski i Orkan schodził do szatni z prowadzeniem 2:1. Po zmianie stron Andrespolia dążyła do strzelenia wyrównującego gola i ta sztuka udała się w 70. minucie po trafieniu Damiana Kopy. Chwilę później czerwoną kartką upomniany został Radzio. Gospodarze przycisnęli i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zwycięskiego gola strzelił Łukasz Matuszczyk.
Szkoda straconych punktów .Piłkarze Andrespoli muszą pracować nad emocjami często nasza drużyna otrzymuje niepotrzebne kartki i tracimy bramki w końcówce meczu
Brakło tez piłkarskiego cwaniactwa.
Jeżeli poprawimy te aspekty to o sezon 2019/2020 możemy być spokojni.
Drużyna jest dobrze przygotowana widać to po grze i taka piłkę chcemy oglądać.
1 września o godzinie 16 gramy w Łowiczu z rezerwami Pelikana.

Orkan Buczek – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:2 (2:1)
Bramki: Daniel Potakowski 10, Hubert Berłowski 45, Łukasz Matuszczyk 90 – Sebastian Radzio 22, Damian Kopa 70

Orkan: Krystian Wojtczyk – Kowalski (74′ Orski), Matuszczyk, Dolot, Pałyska (57′ Zawodziński) – Niciak, Lewandowski, Chwałowski (80′ Miedwiediew), Puchalski (74′ Kacper Wojtczyk), Potakowski – Berłowski (74′ Cukiernik).

Andrespolia: Kulpa – Wilk, Różycki, Krzysztof Skawiński, Fajks – Wojciech Skawiński, Staniewski, Badowski, Damian Kopa (90′ Ryplewicz) – Ścibiorek (65′ Miasopust), Sebastian Radzio.

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra