Szukaj

Kadra

Kadra zespołu IV liga wiosna 2020

Bramkarze:

1.Mazurek Daniel(młodzieżowiec) (2000)

2.Marciniak Mateusz( junior 2002)

Obrońcy:

3.Skawiński Wojtek(młodzieżowiec)(2000)

4.Skawiński Krzysztof (młodzieżowiec)(2000) zawodnik mogący grać również w pomocy.

5.

6.Badowski Robert (młodzieżowiec)(2000) zawodnik mogący grać również w pomocy.

7.Wilk Przemysław (1996)

8.Lauk Hubert (1996)

9.Biernacki Wojtek (junior 2003)

10.Kurowski Jakub (junior 2002)

11. Szkopiak Mateusz (junior 2002) wychowanek

12.Wejman Wiktor (junior 2002)

Pomocnicy:

13.Miasopust Mateusz (1998)

14.Fajks Dawid (1998) zawodnik mogący grać również w obronie.

15.Staniewski Kamil (1997)

16.Kopa Damian (1993)

17.Ryplewicz Jakub (1994)

18.

19.Kopa Maciej (młodzieżowiec)(2000)

20.Kettwich Piotr (1996)

21.Kosior Kacper (junior 2003)

22.Felczak Krzysztof (junior 2002) wychowanek

23.Szczepaniak Jakub (junior 2003) wychowanek

Napastnicy:

24.Radzio Sebastian (1991)

25.Kiermasz Szymon (junior 2002)

26.Motyl Dominik (junior 2002)

27.Idzikowski Dawid (junior 2004)

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu

Przybyli :Felczak Krzysztof(P-junior Andrespolia Wiśniowa Góra), Szczepaniak Jakub(P- junior Andrespolia Wiśniowa Góra), Marciniak Mateusz(B- Sport Perfect), Wejman Wiktor(O-Sport Perfect), Kurowski Jakub (O-Sport Perfect), Kiermasz Szymon( N-Sport Perfect),Motyl Dominik(N-Sport Perfect),Idzikowski Dawid(N-Sport Perfect)

Odeszli : Kulpa Dawid(B-kontuzja), Kawula Wojciech(O-kontuzja), Koziróg Mateusz(P-kontuzja), Jagodziński Igor(N- Sokół Aleksandrów Łódzki III liga), Ścibiorek Damian(O-Górnik Konin III liga), Różycki Tomasz(O-KS Kutno IV liga łódzka)

średnia wieku w drużynie : 21 LAT

 

Kadra zespołu IV liga jesień 2019

  1. Kulpa Dawid – bramkarz -1993
  2. Skawiński Wojtek M-2000
  3. Skawiński Krzysztof M-2000
  4. Różycki Tomasz – 1990
  5. Badowski Robert M – 2000
  6. Wilk Przemysław – 1996
  7. Miasopust Mateusz – 1998
  8. Fajks Dawid – 1998
  9. Staniewski Kamil – 1997
  10. Kopa Damian – 1993
  11. Radzio Sebastian – 1991
  12. Ryplewicz Jakub – 1994
  13. Ścibiorek Damian – 1997
  14. Kawula Wojciech – 1998
  15. Koziróg Mateusz – 1992
  16. Kettwich Piotr – 1996
  17. Lauk Hubert – 1996
  18. Kosior Kacper M – 2003
  19. Biernacki Wojtek M – 2003
  20. Kopa Maciej M 2000
  21. Jagodziński M – 2000
  22. Mazurek Daniel bramkarz M – 2000

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu

Przybyli: Miasopust Mateusz (P- Widzewa Łódź pierwsza drużyna występująca w II lidze), Ryplewicz Jakub(P- Stali Niewiadów okręgówka piotrkowska), Ścibiorek Damian(P-Boruty Zgierz IV liga łódzka) Kopa Maciej(P-Sport Perfect), Kettwich Piotr(P- Sport Perfect), Lauk Hubert(O- Sport Perfect), Mazurek Daniel(B- Sport Perfect), Jagodziński Igor(N- Sport Perfect), Kosior Kacper(P- Sport Perfect), Biernacki Wojciech( O- Sport Perfect)

Odeszli: Niżnikowski Tomasz(N-Włókniarz Pabianice okręgówka łódzka), Mucha Sebastian(P-Włókniarz Pabianice okręgówka łódzka), Świątkiewicz Igor(P- KS Kutno IV liga łódzka), Sumiński Michał(P-nie podjął treningów) Szafoni Szymon (P-nie podjął treningów.)

średnia wieku w drużynie : 21 LAT

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414