Szukaj

Kadra

Kadra zespołu IV liga wiosna 2020

Bramkarze:

1.Michał Snochowski (młodzieżowiec)(2001)

2.Andrzej Rutkowski (1999)

3.Mazurek Daniel(młodzieżowiec) (2000)

4.Marciniak Mateusz( junior 2002)

Obrońcy:

5.Skawiński Wojtek(młodzieżowiec)(2000)

6.Skawiński Krzysztof (młodzieżowiec)(2000) zawodnik mogący grać również w pomocy.

7.Herman Jakub (młodzieżowiec)(2001)

8.Badowski Robert (młodzieżowiec)(2000) zawodnik mogący grać również w pomocy.

9.Wilk Przemysław (1996)

10.Lauk Hubert (1996)

11.Biernacki Wojtek (junior 2003)

12.Kurowski Jakub (junior 2002)

13. Szkopiak Mateusz (junior 2002) wychowanek

14.Wejman Wiktor (junior 2002)

15.Tkaczyk Mariusz (młodzieżowiec)(2001)

Pomocnicy:

16.Miasopust Mateusz (1998)

17.Fajks Dawid (1998) zawodnik mogący grać również w obronie.

18.Staniewski Kamil (1997)

19.Kopa Damian (1993)

20.Ryplewicz Jakub (1994)

21.Kopa Maciej (młodzieżowiec)(2000)

22.Kettwich Piotr (1996)

23.Kosior Kacper (junior 2003)

24.Felczak Krzysztof (junior 2002) wychowanek

25.Szczepaniak Jakub (junior 2003) wychowanek

Napastnicy:

26.Radzio Sebastian (1991)

27.Kiermasz Szymon (junior 2002)

28.Motyl Dominik (junior 2002)

29.Idzikowski Dawid (junior 2004)

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu

Przybyli :Felczak Krzysztof(P-junior Andrespolia Wiśniowa Góra), Szczepaniak Jakub(P- junior Andrespolia Wiśniowa Góra), Marciniak Mateusz(B- Sport Perfect), Wejman Wiktor(O-Sport Perfect), Kurowski Jakub (O-Sport Perfect), Kiermasz Szymon( N-Sport Perfect),Motyl Dominik(N-Sport Perfect),Idzikowski Dawid(N-Sport Perfect),Herman Jakub(O-ŁKS Łódź II),Snochowski Michał(B-ŁKS Łódź II), Rutkowski Andrzej(B-Pelikan Łowicz II),Tkaczyk Mariusz(Widzew Łódź rezerwy)

Odeszli : Kulpa Dawid(B-kontuzja), Kawula Wojciech(O-kontuzja), Koziróg Mateusz(P-kontuzja), Jagodziński Igor(N- Sokół Aleksandrów Łódzki III liga), Ścibiorek Damian(O-Górnik Konin III liga), Różycki Tomasz(O-KS Kutno IV liga łódzka)

średnia wieku w drużynie : 20 LAT

 

Kadra zespołu IV liga jesień 2019

  1. Kulpa Dawid – bramkarz -1993
  2. Skawiński Wojtek M-2000
  3. Skawiński Krzysztof M-2000
  4. Różycki Tomasz – 1990
  5. Badowski Robert M – 2000
  6. Wilk Przemysław – 1996
  7. Miasopust Mateusz – 1998
  8. Fajks Dawid – 1998
  9. Staniewski Kamil – 1997
  10. Kopa Damian – 1993
  11. Radzio Sebastian – 1991
  12. Ryplewicz Jakub – 1994
  13. Ścibiorek Damian – 1997
  14. Kawula Wojciech – 1998
  15. Koziróg Mateusz – 1992
  16. Kettwich Piotr – 1996
  17. Lauk Hubert – 1996
  18. Kosior Kacper M – 2003
  19. Biernacki Wojtek M – 2003
  20. Kopa Maciej M 2000
  21. Jagodziński M – 2000
  22. Mazurek Daniel bramkarz M – 2000

Trener: Krzysztof Kamiński (legenda Widzewa Łódź, zdobywca 2x Mistrzostwo Polski z Widzewem w roku 1981 i 1982. Zdobywca Pucharu Polski z Widzewem 1985)

Legenda:Pogrubienie oznacza pewne przyjście lub odejście z klubu

Przybyli: Miasopust Mateusz (P- Widzewa Łódź pierwsza drużyna występująca w II lidze), Ryplewicz Jakub(P- Stali Niewiadów okręgówka piotrkowska), Ścibiorek Damian(P-Boruty Zgierz IV liga łódzka) Kopa Maciej(P-Sport Perfect), Kettwich Piotr(P- Sport Perfect), Lauk Hubert(O- Sport Perfect), Mazurek Daniel(B- Sport Perfect), Jagodziński Igor(N- Sport Perfect), Kosior Kacper(P- Sport Perfect), Biernacki Wojciech( O- Sport Perfect)

Odeszli: Niżnikowski Tomasz(N-Włókniarz Pabianice okręgówka łódzka), Mucha Sebastian(P-Włókniarz Pabianice okręgówka łódzka), Świątkiewicz Igor(P- KS Kutno IV liga łódzka), Sumiński Michał(P-nie podjął treningów) Szafoni Szymon (P-nie podjął treningów.)

średnia wieku w drużynie : 21 LAT

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414