Szukaj

Liga

IV liga 2020/2021, grupa: łódzka

Legenda

zielony -kolor awans do 3 ligi grupa I

żółty – spadek jeżeli z 3 ligi gr I spadnie łódzka drużyna.Obecnie zagrożona spadkiem jest Lechia Tomaszów, ponieważ spadkiem z II ligi zagrożona jest Olimpia Elbląg.

czerwony – spadek do okręgówki

 

Kolejka 1 – 25-26 lipca
Zjednoczeni Stryków 2-1 Ceramika Opoczno 24 lipca, 18:30
Warta Działoszyn 2-2 Orzeł Nieborów 24 lipca, 18:30
Stal Głowno 3-1 Ner Poddębice 25 lipca, 18:00
Boruta Zgierz 1-1 Włókniarz Zelów 25 lipca, 16:00
Jutrzenka Warta 1-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 26 lipca, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Orkan Buczek 26 lipca, 17:00
Skalnik Sulejów 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 25 lipca, 17:00
Jutrzenka Drzewce 2-3 ŁKS II Łódź 25 lipca, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Warta Sieradz 16 września, 17:00
w pierwotnym terminie (25 lipca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Omega Kleszczów 2-0 Pogoń Zduńska Wola 25 lipca, 17:00
Kolejka 2 – 1-2 sierpnia
Ceramika Opoczno 0-2 Pogoń Zduńska Wola 1 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz 3-2 Omega Kleszczów 1 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 4-0 Czarni Rząśnia 1 sierpnia, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Jutrzenka Drzewce 1 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 4-2 Skalnik Sulejów 2 sierpnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-4 LKS Kwiatkowice 1 sierpnia, 18:00
Włókniarz Zelów 2-2 Jutrzenka Warta 1 sierpnia, 12:00
Ner Poddębice 0-3 Boruta Zgierz 31 lipca, 18:00
Orzeł Nieborów 2-3 Stal Głowno 31 lipca, 18:30
Zjednoczeni Stryków 2-2 Warta Działoszyn 1 sierpnia, 17:00
Kolejka 3 – 8-9 sierpnia
Warta Działoszyn 2-2 Ceramika Opoczno 8 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 2-2 Zjednoczeni Stryków 8 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 1-0 Orzeł Nieborów 8 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Warta 2-1 Ner Poddębice 8 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 1-1 Włókniarz Zelów 9 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 1-6 Orkan Buczek 9 sierpnia, 16:00
Czarni Rząśnia 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 8 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-4 ŁKS II Łódź 8 sierpnia, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 1-2 Warta Sieradz 8 sierpnia, 18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-5 Skalnik Sulejów 8 sierpnia, 17:30
Kolejka 4 – 15-16 sierpnia
Ceramika Opoczno 0-6 Warta Sieradz 15 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 1-0 Pogoń Zduńska Wola 15 sierpnia, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Omega Kleszczów 15 sierpnia, 18:00
Orkan Buczek 3-0 Czarni Rząśnia 16 sierpnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-2 Jutrzenka Drzewce 14 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 2-1 Skalnik Sulejów 15 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 0-6 LKS Kwiatkowice 14 sierpnia, 18:30
Orzeł Nieborów 1-1 Jutrzenka Warta 15 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Stryków 1-3 Boruta Zgierz 14 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 2-0 Stal Głowno 14 sierpnia, 18:15
Kolejka 5 – 22-23 sierpnia
Stal Głowno 2-1 Ceramika Opoczno 22 sierpnia, 17:00
Boruta Zgierz 3-1 Warta Działoszyn 22 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Warta 1-2 Zjednoczeni Stryków 23 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 3-4 Orzeł Nieborów 23 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 0-1 Ner Poddębice 22 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Włókniarz Zelów 22 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 22 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-3 Orkan Buczek 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia, 16:00
Warta Sieradz 3-6 ŁKS II Łódź 22 sierpnia, 17:00
Kolejka 6 – 26 sierpnia
Ceramika Opoczno 0-7 ŁKS II Łódź 26 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Warta Sieradz 26 sierpnia, 17:30
Orkan Buczek 5-2 Pogoń Zduńska Wola 26 sierpnia, 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-2 Omega Kleszczów 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 3-0 Czarni Rząśnia 26 sierpnia, 17:30
Ner Poddębice 1-3 Jutrzenka Drzewce 26 sierpnia, 18:30
Orzeł Nieborów 3-1 Skalnik Sulejów 26 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Stryków 1-0 LKS Kwiatkowice 26 sierpnia, 17:30
Warta Działoszyn 1-0 Jutrzenka Warta 26 sierpnia, 17:00
Stal Głowno 1-2 Boruta Zgierz 26 sierpnia, 17:30
Kolejka 7 – 29-30 sierpnia
Boruta Zgierz 4-1 Ceramika Opoczno 29 sierpnia, 17:30
Jutrzenka Warta 1-2 Stal Głowno 30 sierpnia, 17:00
LKS Kwiatkowice 2-0 Warta Działoszyn 30 sierpnia, 17:00
Skalnik Sulejów 0-0 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Orzeł Nieborów 30 sierpnia, 16:00
Czarni Rząśnia 3-3 Ner Poddębice 29 sierpnia, 16:00
Omega Kleszczów 1-1 Włókniarz Zelów 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 30 sierpnia, 11:00
Warta Sieradz 1-1 Orkan Buczek 29 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski 29 sierpnia, 17:00
Kolejka 8 – 5-6 września
Ceramika Opoczno 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 września, 16:00
Orkan Buczek 0-1 ŁKS II Łódź 5 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-8 Warta Sieradz 5 września, 17:00
Włókniarz Zelów 0-1 Pogoń Zduńska Wola 5 września, 15:00
Ner Poddębice 0-7 Omega Kleszczów 5 września, 16:00
Orzeł Nieborów 6-2 Czarni Rząśnia 5 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Jutrzenka Drzewce 16 września, 17:30
w pierwotnym terminie (5 września, 17:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony
Warta Działoszyn 0-2 Skalnik Sulejów 5 września, 17:00
Stal Głowno 1-1 LKS Kwiatkowice 4 września, 17:00
Boruta Zgierz 3-1 Jutrzenka Warta 5 września, 16:00
Kolejka 9 – 12-13 września
Jutrzenka Warta 2-0 Ceramika Opoczno 12 września, 16:30
LKS Kwiatkowice 0-3 Boruta Zgierz 13 września, 16:00
Skalnik Sulejów 0-1 Stal Głowno 12 września, 16:30
Jutrzenka Drzewce 1-4 Warta Działoszyn 13 września, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Zjednoczeni Stryków 12 września, 14:30
Omega Kleszczów 3-0 Orzeł Nieborów 12 września, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 6-1 Ner Poddębice 12 września, 16:30
Warta Sieradz 5-3 Włókniarz Zelów 12 września, 19:00
ŁKS II Łódź 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 września, 19:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-5 Orkan Buczek 12 września, 16:30
Kolejka 10 – 19-20 września
Ceramika Opoczno 0-9 Orkan Buczek 19 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-3 Polonia Piotrków Trybunalski 19 września, 16:30
Włókniarz Zelów 1-1 ŁKS II Łódź 19 września, 16:30
Ner Poddębice 0-4 Warta Sieradz 19 września, 15:00
Orzeł Nieborów 1-1 Pogoń Zduńska Wola 19 września, 16:30
Zjednoczeni Stryków 1-0 Omega Kleszczów 19 września, 13:00
Warta Działoszyn 1-2 Czarni Rząśnia 19 września, 16:00
Stal Głowno 3-0 Jutrzenka Drzewce 19 września, 16:30
Boruta Zgierz 3-2 Skalnik Sulejów 19 września, 16:00
Jutrzenka Warta 3-2 LKS Kwiatkowice 20 września, 16:15
Kolejka 11 – 26-27 września
LKS Kwiatkowice 2-0 Ceramika Opoczno 27 września, 16:00
Skalnik Sulejów 4-0 Jutrzenka Warta 26 września, 12:00
Jutrzenka Drzewce 0-4 Boruta Zgierz 27 września, 16:00
Czarni Rząśnia 1-2 Stal Głowno 26 września, 16:00
Omega Kleszczów 5-2 Warta Działoszyn 25 września, 16:00
Pogoń Zduńska Wola 3-3 Zjednoczeni Stryków 26 września, 14:00
Warta Sieradz 3-3 Orzeł Nieborów 26 września, 19:00
ŁKS II Łódź 8-0 Ner Poddębice 26 września, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Włókniarz Zelów 26 września, 16:00
Orkan Buczek 4-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 września, 15:00
Kolejka 12 – 3-4 października
Ceramika Opoczno 0-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 października, 15:00
Włókniarz Zelów 1-2 Orkan Buczek 3 października, 16:00
Ner Poddębice 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski 3 października, 15:00
Orzeł Nieborów 2-3 ŁKS II Łódź 3 października, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Warta Sieradz 3 października, 16:00
Warta Działoszyn 2-2 Pogoń Zduńska Wola 3 października, 15:00
Stal Głowno 1-0 Omega Kleszczów 3 października, 15:00
Boruta Zgierz 2-0 Czarni Rząśnia 3 października, 16:00
Jutrzenka Warta 2-2 Jutrzenka Drzewce 4 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 5-0 Skalnik Sulejów 4 października, 15:00
Kolejka 13 – 10-11 października
Skalnik Sulejów 0-0 Ceramika Opoczno 10 października, 15:30
Jutrzenka Drzewce 1-7 LKS Kwiatkowice 11 października, 15:00
Czarni Rząśnia 1-2 Jutrzenka Warta 10 października, 15:00
Omega Kleszczów 1-1 Boruta Zgierz 10 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 0-3 Stal Głowno 10 października, 13:00
Warta Sieradz 2-0 Warta Działoszyn 10 października, 17:30
ŁKS II Łódź 1-1 Zjednoczeni Stryków 10 października, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Orzeł Nieborów 10 października, 15:30
Orkan Buczek 5-3 Ner Poddębice 11 października, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Włókniarz Zelów 10 października, 15:30
Kolejka 14 – 17-18 października
Ceramika Opoczno 0-1 Włókniarz Zelów 17 października, 15:00
Ner Poddębice 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 października, 15:00
Orzeł Nieborów 3-2 Orkan Buczek 17 października, 15:00
Warta Działoszyn 3-3 ŁKS II Łódź 17 października, 15:00
Stal Głowno 0-2 Warta Sieradz 17 października, 15:00
Jutrzenka Warta 2-4 Omega Kleszczów 18 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 9-1 Czarni Rząśnia 18 października, 15:00
Skalnik Sulejów 3-0 Jutrzenka Drzewce 17 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Zjednoczeni Stryków 17 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 3-3 Boruta Zgierz 18 października, 12:00
Kolejka 15 – 24-25 października
Jutrzenka Drzewce 1-4 Ceramika Opoczno 25 października, 12:00
Czarni Rząśnia 3-0 Skalnik Sulejów 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 października, 16:00) odwołany
Omega Kleszczów 1-1 LKS Kwiatkowice 24 października, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 3-1 Jutrzenka Warta 24 października, 15:00
Warta Sieradz 1-0 Boruta Zgierz 24 października, 17:30
ŁKS II Łódź 2-0 Stal Głowno 24 października, 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Warta Działoszyn 24 października, 15:00
Orkan Buczek 3-1 Zjednoczeni Stryków 25 października, 14:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-1 Orzeł Nieborów 24 października, 15:00
Ner Poddębice 0-2 Włókniarz Zelów 3 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) w Zelowie odwołany
Kolejka 16 – 31 października
Ceramika Opoczno 2-3 Ner Poddębice 31 października, 13:00
Orzeł Nieborów 0-0 Włókniarz Zelów 31 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 31 października, 14:00
Warta Działoszyn 2-4 Orkan Buczek 31 października, 14:00
Stal Głowno 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 października, 14:00
Boruta Zgierz 1-1 ŁKS II Łódź 31 października, 14:00
Jutrzenka Warta 2-5 Warta Sieradz 31 października, 14:00
LKS Kwiatkowice 1-0 Pogoń Zduńska Wola 31 października, 14:00
Skalnik Sulejów 1-2 Omega Kleszczów 31 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Czarni Rząśnia 31 października, 12:00
Kolejka 17 – 7-8 listopada
Czarni Rząśnia 5-3 Ceramika Opoczno 7 listopada, 14:00
Omega Kleszczów 3-0 Jutrzenka Drzewce 7 listopada, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 0-1 Skalnik Sulejów 7 listopada, 14:00
Warta Sieradz 3-0 LKS Kwiatkowice 8 listopada, 13:00
ŁKS II Łódź 8-0 Jutrzenka Warta 7 listopada, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-5 Boruta Zgierz 7 listopada, 14:00
Orkan Buczek 6-2 Stal Głowno 7 listopada, 11:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Warta Działoszyn 7 listopada, 14:00
Włókniarz Zelów 0-2 Zjednoczeni Stryków 7 listopada, 14:00
Ner Poddębice 3-2 Orzeł Nieborów 6 listopada, 18:30
Kolejka 18 – 11 listopada
Ceramika Opoczno 3-0 Orzeł Nieborów 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Ner Poddębice 10 listopada, 19:00
Warta Działoszyn 0-2 Włókniarz Zelów 11 listopada, 13:00
Stal Głowno 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 listopada, 13:00
Boruta Zgierz 2-0 Orkan Buczek 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Warta 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski 11 listopada, 13:00
LKS Kwiatkowice 0-1 ŁKS II Łódź 11 listopada, 11:00
Skalnik Sulejów 0-1 Warta Sieradz 11 listopada, 13:00
Jutrzenka Drzewce 3-3 Pogoń Zduńska Wola 11 listopada, 13:00
Czarni Rząśnia 0-2 Omega Kleszczów 11 listopada, 13:00
Kolejka 19 – 14-15 listopada
Omega Kleszczów 6-1 Ceramika Opoczno 14 listopada, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Czarni Rząśnia 14 listopada, 13:00
Warta Sieradz 6-0 Jutrzenka Drzewce 14 listopada, 13:00
ŁKS II Łódź 4-1 Skalnik Sulejów 14 listopada, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 LKS Kwiatkowice 14 listopada, 13:00
Orkan Buczek 3-0 Jutrzenka Warta 14 listopada, 13:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Boruta Zgierz 14 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 2-1 Stal Głowno 14 listopada, 13:00
Ner Poddębice 5-4 Warta Działoszyn 14 listopada, 13:00
Orzeł Nieborów 0-0 Zjednoczeni Stryków 14 listopada, 13:00
Kolejka 20 – 13-14 marca
Ceramika Opoczno 1-3 Zjednoczeni Stryków 13 marca, 14:00
Orzeł Nieborów 1-0 Warta Działoszyn 14 marca, 15:30
Ner Poddębice 2-3 Stal Głowno 13 marca, 15:00
Włókniarz Zelów 0-2 Boruta Zgierz 13 marca, 14:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 5-1 Jutrzenka Warta 13 marca, 15:30
Orkan Buczek 2-1 LKS Kwiatkowice 14 marca, 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Skalnik Sulejów 13 marca, 15:30
ŁKS II Łódź 5-0 Jutrzenka Drzewce 13 marca, 11:00
na sztucznym boisku nr 2
Warta Sieradz 5-1 Czarni Rząśnia 13 marca, 13:00
Pogoń Zduńska Wola 1-1 Omega Kleszczów 13 marca, 15:00
Kolejka 21 – 20-21 marca
Pogoń Zduńska Wola 1-1 Ceramika Opoczno 21 marca, 11:00
Omega Kleszczów 2-3 Warta Sieradz 20 marca, 15:00
Czarni Rząśnia 0-4 ŁKS II Łódź 20 marca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 20 marca, 15:00
Skalnik Sulejów 3-2 Orkan Buczek 20 marca, 15:00
LKS Kwiatkowice 3-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 marca, 11:00
Jutrzenka Warta 1-2 Włókniarz Zelów 20 marca, 15:00
Boruta Zgierz 6-2 Ner Poddębice 20 marca, 15:00
Stal Głowno 1-2 Orzeł Nieborów 20 marca, 15:00
Warta Działoszyn 0-3 Zjednoczeni Stryków 20 marca, 15:00
Kolejka 22 – 27-28 marca
Skalnik Sulejów 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 marca, 16:00
Ceramika Opoczno 0-0 Warta Działoszyn 27 marca, 14:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Stal Głowno 27 marca, 15:00
Orzeł Nieborów 2-2 Boruta Zgierz 28 marca, 15:30
Ner Poddębice 1-0 Jutrzenka Warta 27 marca, 15:00
Włókniarz Zelów 2-1 LKS Kwiatkowice 27 marca, 14:30
Orkan Buczek 4-2 Jutrzenka Drzewce 27 marca, 15:30
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Czarni Rząśnia 27 marca, 16:00
ŁKS II Łódź 4-3 Omega Kleszczów 27 marca, 11:00
Warta Sieradz 2-0 Pogoń Zduńska Wola 27 marca, 13:00
Kolejka 23 – 3 kwietnia
Warta Sieradz 5-0 Ceramika Opoczno 3 kwietnia, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 0-7 ŁKS II Łódź 3 kwietnia, 11:00
Omega Kleszczów 3-0 Polonia Piotrków Trybunalski 2 kwietnia, 16:00
Czarni Rząśnia 0-8 Orkan Buczek 3 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 kwietnia, 14:00
Skalnik Sulejów 0-1 Włókniarz Zelów 3 kwietnia, 15:00
LKS Kwiatkowice 0-1 Ner Poddębice 3 kwietnia, 14:00
Jutrzenka Warta 4-0 Orzeł Nieborów 2 kwietnia, 17:00
Boruta Zgierz 0-0 Zjednoczeni Stryków 2 kwietnia, 17:00
Stal Głowno 0-2 Warta Działoszyn 2 kwietnia, 17:00
Kolejka 24 – 10-11 kwietnia
Ceramika Opoczno 1-3 Stal Głowno 10 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 0-2 Boruta Zgierz 10 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 5-0 Jutrzenka Warta 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Nieborów 0-1 LKS Kwiatkowice 10 kwietnia, 16:30
Ner Poddębice 1-3 Skalnik Sulejów 10 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 4-2 Jutrzenka Drzewce 10 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-1 Czarni Rząśnia 10 kwietnia, 17:00
Orkan Buczek 2-1 Omega Kleszczów 10 kwietnia, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 Pogoń Zduńska Wola 10 kwietnia, 17:00
ŁKS II Łódź 3-0 Warta Sieradz 10 kwietnia, 11:00

Reklama

Kolejka 25 – 17-18 kwietnia

ŁKS II Łódź 5-1 Ceramika Opoczno 17 kwietnia, 11:00
Warta Sieradz 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski 17 kwietnia, 19:00
Pogoń Zduńska Wola 2-1 Orkan Buczek 17 kwietnia, 16:00
Omega Kleszczów 2-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 17 kwietnia, 16:00
Czarni Rząśnia 0-3 Włókniarz Zelów 17 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce Ner Poddębice przełożony
Skalnik Sulejów 0-2 Orzeł Nieborów 17 kwietnia, 15:00
LKS Kwiatkowice 0-2 Zjednoczeni Stryków 17 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Warta 1-5 Warta Działoszyn 17 kwietnia, 17:00
Boruta Zgierz Stal Głowno 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany
Kolejka 26 – 21 kwietnia
Ceramika Opoczno Boruta Zgierz 21 kwietnia, 17:00
Stal Głowno Jutrzenka Warta 21 kwietnia, 17:00
Warta Działoszyn LKS Kwiatkowice 21 kwietnia, 16:30
Zjednoczeni Stryków Skalnik Sulejów 20 kwietnia, 17:30
Orzeł Nieborów Jutrzenka Drzewce 21 kwietnia, 17:30
Ner Poddębice Czarni Rząśnia 21 kwietnia, 18:00
Włókniarz Zelów Omega Kleszczów 21 kwietnia, 17:30
Andrespolia Wiśniowa Góra Pogoń Zduńska Wola 21 kwietnia, 17:00
Orkan Buczek Warta Sieradz 21 kwietnia, 18:00
Polonia Piotrków Trybunalski ŁKS II Łódź 21 kwietnia, 17:00
Reklama
Kolejka 27 – 24-25 kwietnia
Polonia Piotrków Trybunalski Ceramika Opoczno 24 kwietnia, 17:00
ŁKS II Łódź Orkan Buczek 24 kwietnia, 11:00
Warta Sieradz Andrespolia Wiśniowa Góra 24 kwietnia, 19:00
Pogoń Zduńska Wola Włókniarz Zelów 24 kwietnia, 11:00
Omega Kleszczów Ner Poddębice 24 kwietnia, 16:00
Czarni Rząśnia Orzeł Nieborów 24 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Drzewce Zjednoczeni Stryków 24 kwietnia, 17:00
Skalnik Sulejów Warta Działoszyn 24 kwietnia, 16:00
LKS Kwiatkowice Stal Głowno 24 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Warta Boruta Zgierz 25 kwietnia, 17:00
Kolejka 28 – 1-2 maja
Ceramika Opoczno Jutrzenka Warta
Boruta Zgierz LKS Kwiatkowice
Stal Głowno Skalnik Sulejów
Warta Działoszyn Jutrzenka Drzewce
Zjednoczeni Stryków Czarni Rząśnia
Orzeł Nieborów Omega Kleszczów
Ner Poddębice Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra ŁKS II Łódź
Orkan Buczek Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 29 – 8-9 maja
Orkan Buczek Ceramika Opoczno
Polonia Piotrków Trybunalski Andrespolia Wiśniowa Góra
ŁKS II Łódź Włókniarz Zelów
Warta Sieradz Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia Warta Działoszyn
Jutrzenka Drzewce Stal Głowno
Skalnik Sulejów Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice Jutrzenka Warta
Kolejka 30 – 15-16 maja
Ceramika Opoczno LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Warta Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz Jutrzenka Drzewce
Stal Głowno Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków Pogoń Zduńska Wola
Orzeł Nieborów Warta Sieradz
Ner Poddębice ŁKS II Łódź
Włókniarz Zelów Polonia Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra Orkan Buczek
Kolejka 31 – 19 maja
Andrespolia Wiśniowa Góra Ceramika Opoczno
Orkan Buczek Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski Ner Poddębice
ŁKS II Łódź Orzeł Nieborów
Warta Sieradz Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola Warta Działoszyn
Omega Kleszczów Stal Głowno
Czarni Rząśnia Boruta Zgierz
Jutrzenka Drzewce Jutrzenka Warta
Skalnik Sulejów LKS Kwiatkowice
Kolejka 32 – 22-23 maja
Ceramika Opoczno Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice Jutrzenka Drzewce
Jutrzenka Warta Czarni Rząśnia
Boruta Zgierz Omega Kleszczów
Stal Głowno Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków ŁKS II Łódź
Orzeł Nieborów Polonia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice Orkan Buczek
Włókniarz Zelów Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 33 – 29-30 maja
Zjednoczeni Stryków Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów Ceramika Opoczno
Andrespolia Wiśniowa Góra Ner Poddębice
Orkan Buczek Orzeł Nieborów
ŁKS II Łódź Warta Działoszyn
Warta Sieradz Stal Głowno
Omega Kleszczów Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia LKS Kwiatkowice
Jutrzenka Drzewce Skalnik Sulejów
Kolejka 34 – 5-6 czerwca
Włókniarz Zelów Ner Poddębice
Ceramika Opoczno Jutrzenka Drzewce
Skalnik Sulejów Czarni Rząśnia
LKS Kwiatkowice Omega Kleszczów
Jutrzenka Warta Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz Warta Sieradz
Stal Głowno ŁKS II Łódź
Warta Działoszyn Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków Orkan Buczek
Orzeł Nieborów Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 35 – 9 czerwca
Ner Poddębice Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek Warta Działoszyn
Polonia Piotrków Trybunalski Stal Głowno
ŁKS II Łódź Boruta Zgierz
Warta Sieradz Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów Skalnik Sulejów
Czarni Rząśnia Jutrzenka Drzewce
Kolejka 36 – 12-13 czerwca
Ceramika Opoczno Czarni Rząśnia
Jutrzenka Drzewce Omega Kleszczów
Skalnik Sulejów Pogoń Zduńska Wola
LKS Kwiatkowice Warta Sieradz
Jutrzenka Warta ŁKS II Łódź
Boruta Zgierz Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno Orkan Buczek
Warta Działoszyn Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów Ner Poddębice
Kolejka 37 – 19-20 czerwca
Orzeł Nieborów Ceramika Opoczno
Ner Poddębice Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów Warta Działoszyn
Andrespolia Wiśniowa Góra Stal Głowno
Orkan Buczek Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski Jutrzenka Warta
ŁKS II Łódź LKS Kwiatkowice
Warta Sieradz Skalnik Sulejów
Pogoń Zduńska Wola Jutrzenka Drzewce
Omega Kleszczów Czarni Rząśnia
Kolejka 38 – 26-27 czerwca
Ceramika Opoczno Omega Kleszczów
Czarni Rząśnia Pogoń Zduńska Wola
Jutrzenka Drzewce Warta Sieradz
Skalnik Sulejów ŁKS II Łódź
LKS Kwiatkowice Polonia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta Orkan Buczek
Boruta Zgierz Andrespolia Wiśniowa Góra
Stal Głowno Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków Orzeł Nieborów

Andrespolia Wiśniowa Góra

Czajewskiego 8, 95-020 Wiśniowa Góra 510 030 335, 510 030 345, 602 221 414